Xerox - Teknik Destek

Xerox arızalı ürünleriniz işyeri veya evinizden teslim alınır. En kısa sürede ücretsiz olarak arızası belirlendikten sonra yazıcınız teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilerek, sizden onay alınması durumunda onarımı gerçekleştirilir. Aktaş Bilişim yazıcı, fotokopi makinası alanında geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber teknik servis alanında İstanbul'un öncü firması olarak faaliyet göstermektedir. 2.el yazıcı veya yazıcı tamir dışında toner dolumu da uzman ekibimiz tarafından itinayla özel cihazlarla yapılmaktadır. Son teknoloji cihazlarımızla toner arıza ve toner dolumlarında hataya ihtimal vermeden özenle yapılmaktadır.

Device

Apple - Teknik Destek

Yaşayabileceğiniz donanımsal ve ya yazılımsal sorunlarınız (Mac'inizde, iPhone'nuzda veya diğer Apple Ürünlerinde oluşabilecek anakart, ekran sorunları ve ya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından online bağlantı ile test edilir. Anlık müdahale gerektiren durumlarda sorun çözülür. Sorunun büyük olması veya uzaktan halledilememesi üzerine ekiplerimiz en kısa zamanda bulunduğunuz yere gelerek sorunu çözüme kavuşturur. Servisimize ulaşan markalı ve ya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

Hizmetler Hakkında

Aktaş Bilişim, olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.